XV Spotkania Teatralne Innowica 2022 - program

 


Szanowni Państwo -

Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić program tegorocznej, piętnastej edycji festiwalu Spotkania Teatralne Innowica 2022. Prosimy również o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi, które znajdą się pod programem.

01.09. (czwartek)

20.00 Fatamorgana Project (Ukraina) – świetlica
21.30 Scena Supernova „Chudy żołnierz” – Nowica 9
23.00 Nowica 9 - scena 

02.09. (piątek)

13.00 Śpiewnice – scena muzyczna
16.00 Hedwig Rost und Jorg Baesecke (Niemcy) – świetlica
18.00 Wacław Bugno / Anton Grosch – Fotografie (wernisaż) - świetlica
20.00 Teatr Sztuka Ciała „Rój” – Nowica 9 (boisko)
21.00 Walny Teatr „Król i błazen” – Nowica 9
22.00 Międzypokoleniowa Grupa Teatralna Plemię „Dziady” – świetlica
23.30 Tekla Goldman – scena 

3.09. (sobota)

11.00 Beata Żaczek (warsztaty lalkarskie dla dzieci) / Monika Teśluk (warsztaty malowania na szkle dla starszych) – świetlica
14.00 Anja Gessenhardt / Jana Korb Physische Theater (Niemcy) – Nowica 9 (boisko)
16.00 Teatr Resursa/Projekt 3D „Źródła Nie/Mocy” – Nowica 9
18.00 Izabela Giczewska „Być może ojciec” – Nowica 9
20.00 Leszek Mądzik – świetlica (plener)
22.00 Teatr OdRuchu „Pod drugiej stronie Wisły” – Nowica 9 (boisko)
23.00 Jacek „Bielas” Bieleński – scena 

UWAGA !!!

  • Warsztaty dla dzieci prowadzone przez Beatę Żaczek i warsztaty malowania na szkle prowadzone przez Monikę Teśluk odbędą się równolegle w budynku świetlicy wiejskiej. Uczestnictwo w warsztatach malowania na szkle za symboliczną "cegiełkę" 10 zł na materiały plastyczne.
  • Catering Gromik, oferuje festiwalowej publiczności posiłki w Sarepcie, w godzinach 12 - 18.
GORĄCA PROŚBA 

Mamy wielką prośbę do zmotoryzowanych osób zmierzających na festiwal aby nie parkować samochodów w okolicy Nowicy 9. Droga musi być przejezdna. Zakorkowanie spowodowałoby gigantyczne problemy i zamieszanie. Nowica nie ma oczywiście parkingów, ale jest na tyle rozciągnięta, że można bez obaw parkować wzdłuż drogi pozostawiając oczywiście przejezdny pas. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Zastrzegamy sobie możliwość ewentualnych zmian w programie. Tradycyjnie informujemy, iż nie zapewniamy ani nie pośredniczymy w organizacji noclegów dla publiczności.

Artystów chcących wziąć udział podczas tegorocznej edycji prosimy o nie przesyłanie już swoich propozycji ponieważ program został zamknięty. Możliwe są zgłoszenia na przyszły rok.


Dofinansowano z budżetu państwa - ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dofinansowano ze wsparciem finansowym Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.Specjalne podziękowania dla osób, które zechciały wesprzeć nasz festiwal w akcji prowadzonej na portalu zrzutka.pl: Gaba & Daria & Daniel & Karolina, Aleksander Kamiński, Antoni Ziut, Tomek, Paulina & Rafał, Michał Marley, Koletz, Andrzej Gurbisz, Magda, Michał Zubkowicz, Marta Mirek, Maria Helena, Anna Buchman, Joanna Nawrocka, Magda i Zbyszek Ćwiklińscy, Gblogger, Aldona Szeliga, Karol Wittels, Wojtek Guzik, Pani Kasia, Kongur, Ania W., Radziey, Aleksandra Walusiak, Henyk Hanusiak, Krzysztof Gębarowski, Mariusz Włodarski, Dorota Lewandowska, Marta, Goja, Ania, Marek Teśluk, Barbara Warias-Romańczuk, Marek i Ania, Piotr Knebel, Karolina, Ewa Szlachetka-Depak, Aka, Bobelt, Bartłomiej Węgrzyn, Małgorzata, Dariusz, JGHorny, ZZO.